O NAS

Gościniec to nowo wyremontowana Sala Weselno-Bankietowa w Stumianach koło Burzenina.
To miejsce zasługujące na szczególną uwagę wszystkich ceniących sobie dobrą polską kuchnię i tych którzy pragną przebywać z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury co daje niepowtarzalną okazję do wypoczynku i znakomitej zabawy.

Posiadamy dwie sale:
  • Przestronna, elegancka sala ze sceną dla orkiestry zaprasza w swe podwoje do 170 gości
  • Sala Myśliwska pomieści około 60 osób.

Chata wiejska zlokalizowana przed obiektem pozwala na zorganizowanie grilla, ale także pozwala gościom zmęczonym tańcem na chwile oddechu i wytchnienia.

Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice, bankiety dla firm, bale karnawałowe, bale sylwestrowe, konsolacje pogrzebowe. Przygotujemy także na życzenie dania, potrawy na uroczystość organizowaną u Państwa w domu.

Każde organizowane przez naszą firmę spotkanie jest indywidualnie uzgadniane z klientem. Dokładamy wszelkich starań by wszystko było dopięte na ostatni guzik, by spełnić oczekiwania klienta.

Podajemy wyłącznie wyśmienitą kuchnię na suto i elegancko zastawionych stołach. Profesjonalna obsługa dba o to by żadnemu z gości nic nie zabrakło, a kucharze o podniebienia zbierając pozytywne opinie za swoją pracę.

 
© Gościniec 2011